Умови прокату

ікові обмеження:

Є тільки 2 вікових обмеження:
  • Клієнт має бути старший за 23 роки та водійський стаж повинен складати мінімум 2 роки.
  • Якщо водій не відповідає цим вимогам, він несе повну матеріальну відповідальність за авто.

Перелік необхідних документів:

  • Для оренди автомобіля громадянину України знадобиться паспорт і посвідчення водія з правом управління транспортним засобом відповідної категорії.
  • Для укладення Договору оренди іноземець повинен  надати національний паспорт і міжнародні права або водійське посвідчення, в якому ім'я і прізвище вказані латиницею.

Способи оплати:

Для зручності клієнтів ми пропонуємо різні способи оплати, у тому числі і за безготівковим розрахунком (попередньо). Оплата також може здійснюватися готівковими коштами і банківським переказом.

Плата за оренду автомобіля здійснюється до початку поїздки. Клієнт заздалегідь оплачує повний термін оренди та депозит.  За бажання продовжити оренду також необхідно зробити передоплату. У разі повернення автомобіля за декілька днів до кінця терміну оренди здійснюється перерахунок оплати по фактичному часу використання автомобіля згідно умов Договору.

Запорука (депозит):

Разом з оплатою оренди клієнт зобов'язаний внести депозит (запорука) за автомобіль. Він може бути внесений готівковими коштами або ж за допомогою банківського переказу.  По закінченню терміну оренди і за відсутності порушень договору, клієнт отримує усю суму запоруки назад.  Розмір запоруки залежить від класу автомобіля.

Чому вноситься депозит за автомобіль?

Депозит за автомобіль визначає межі відповідальності клієнта за орендоване авто та  є страховою сумою для прокатної компанії у випадку невиконання умов Договору клієнтом.

Депозит або відповідна частина депозиту може бути вирахувана у разі виникнення наступних ситуацій:
- за повернення  брудного  або не заправленого авто
- якщо Ви перевищили ліміт пробігу
- несвоєчасне повернення авто, втрата документів, ключів або комплектуючих автомобіля
- повернення в неробочий час або у іншому місті
- якщо Ви отримали та не сплатили  штраф при порушенні ПДР (при фото - відеофіксації)
- випадки, на які не поширюється дія Каско (наприклад, в’їхали в яму і пошкодили шини, диски )
Вартість по кожному пункту вказується в Договорі прокату.

У яких випадках розмір відповідальності може перевищувати розмір депозиту?

У випадках якщо при виникненні ДТП клієнт перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, не повідомив менеджера із прокату, не викликав Поліцію або зник із місця ДТП. А також, якщо ДТП сталося в результаті грубого порушення правил дорожнього руху (наприклад, проїзд на червоний сигнал світлофора) клієнт несе відповідальність, яка дорівнює сумі завданих ним збитків.

Яке паливо використати?

З метою уникнення поломок автомобіля компанія наполегливо рекомендує робити заправку тільки на офіційних автомобільних заправних станціях БРСМ, OKKO,  WOG.

Вимоги по пробігу:

Ліміт добового пробігу складає 250 км за добу. Він рахується сумарно за увесь термін оренди. Тобто, якщо ви взяли автомобіль на 10 днів, то маєте допустимий пробіг 2500 км.
 
Територія пересування:

Клієнти нашої компанії мають право вільно використовувати орендовані автомобілі по усій території України, окрім Донецької і Луганської областей, а також Криму. Виїзд за кордон не дозволяється.

Хто може управляти орендованим транспортним засобом?

За кермом орендованого авто має право знаходитися тільки водій, що має посвідчення з підтвердженням права на управління автомобілем цієї категорії. Також, щоб водій не притягувався до кримінальної відповідальності в минулому.

Орендний термін:

Мінімальний термін оренди автомобіля складає 24 години. Початком відліку терміну оренди прийнято вважати момент підписання акту прийому-передачі транспортного засобу.

Повернення авто має бути зроблене не пізніше, ніж через 1 годину з моменту закінчення домовленого часу останньої доби прокату. За запізнення при поверненні автомобіля нараховується ордна плата за додатковий день прокату.

Умови страхування:

Кожен автомобіль компанії застрахований на умовах обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів і повного страхування від збитку або розкрадання(КАСКО). Крім випадків, коли орендар керує в стані алкогольного або іншого сп’яніння і грубо порушує правила дорожнього руху (проїзд на заборонений сигнал світлофора, втеча із місця ДТП, після ДТП не подзвонили менеджеру із прокату і в Поліцію)
ВСЮ ІНШУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БЕРЕ НА СЕБЕ КОМПАНІЯ.

Отримання і повернення транспортного засобу:

Автомобіль видається у повністю справному стані, чистому вигляді та з повним баком пального. Видача і повернення автомобіля проводиться на станціях прокату в робочий час або у домовленому місці. Компанія також може надати вам додаткові послуги:

  • Отримання авто в неробочий час - 10 $
  • Повернення авто в неробочий час - 10 $
  • Доставка і підбір автомобіля за вашою адресою  - 10 $

Ми раді допомогти Вам з понеділка по п'ятницю – з 9год до 19год!
Доставка в інші міста - за умови оренди більше 5 діб!
В автомобілях категорично  ЗАБОРОНЕНО палити!
Миття авто потрібно здійснювати на стаціонарних мийках (не самообслуговування).

З умовами оплати за прокат авто можна ознайомитись за посиланням нижче:
Умови оплати